Resultaten van titelgevechten APB

 

Uitslagen voorronden van AIBA Pro Boxing:

30 jan 2014:  Asia/Novosibirsk voor titelgevecht 52 kg

card                WO          ASLOUM Redouane         vs PICARDI Vincenzo

FLISSI Mohamed               vs SULEIMENOV Ilyas         TKO R2

MARTINEX Fernando D.   vs LATIPOV Jasurbek          WO

WOP 3-0 ALOIAN Misha                   vs EMIGDIO ABARCA E.E.

30 jan 2014:  Asia/Almaty voor titelgevecht 60  kg

card                                 BRIL Arthur                        vs VALENTINO Domenico   WOP 3-0

WOP 2-0 DONATO Conceicao         vs SUAREZ Charley Coronel

JOYCE David Oliver           vs POLYANSKIY Dmitry        WOP 2-0

WOP 3-0 ABDRAKHMANOV Berik  vs TOJIBACO Hurshid

30 jan 2014:  Europe/Sofia voor titelgevecht 81  kg

card                                 MAMAZUKINOV Oybek   vs MICHEL Serge                   WOP 3-0

WKO R6 BAUDERLIQUE Mathieu   vs IVANOV Nikita

GENOV Spas                       vs WARD Joseph                   WOP 3-0

WOP 3-0 ROUZBAHANI Ehsan         vs ST. PIERRE Joseph Kennedy

30 jan 2014:  Europe/Rome voor titelgevecht 91  kg

card                WOP 3-0 CALIC Marko                        vs  PERALTA JARA Y.A. (Exhibition bout)

CHARLES Javonta                vs PERALTA JARA Y.A.          WO

AHMATOVIC Emir               vs PINCHUK Anton                WOP 3-0

WOP 3-0 BOULOUDINATS Chouaib  vs GOLOVASHCHENKO Roman

WOP 2-0 EGOROV Aleksey                 vs RUSSO Clemente

– 31 jan 2014:  Asia/Novosibirsk voor titelgevecht 64  kg

card                                 GEORGIEV Boris                   vs KYSLYTSYN Wyacheslav   WO

REMORO MARIN Juan P.    vs CHADI Abdelkader            WOP 3-0

PETRAUSKAS Evaldas          vs AQUINO Carlos                  WOP 2-0

WOP 3-0 ZAKARYAN Armen               vs HARUTYUNJAN Artem

APB programma:

– 05 feb 2014:  Asia/Hongkong voor titelgevecht 49  kg

card                                 AYRAPETYAN David             vs BLANC Leandro

VALERIO LOURENCO Patr.  vs ZHAKYPOV Birzhan

QUIPO PILATAXI Carlos       vs BARRIGA Mark Anthony

WU Zhonglin                         vs LV Bin

– 19 feb 2014:  Europe/Parijs voor titelgevecht 56  kg

card                                 VODOPIYANOV Sergey        vs BLANCO PACHERO Yoni Y.

ZHANG Jiawei                        vs VIERA DE JESUS Robenilson

NJANGIRU Benson Gicharu vs CHALABIYEV Javid

MELIAN Alberto Ezequie     vs DJELKHIR Khedafi

——

APB Rankings na wedstrijddag 31 januari ongewijzigd in volgorde van vermelding:

49 kg –                                                                52 kg –

  1. QUIPO PILATAXI        Carlos Eduardo        1. ALOIAN                       Misha
  2. LV                                 Bin                             2. SULEIMENOV             Ilyas
  3. BARRIGA                     Mark Anthony         3. EMIGDIO ABARCA     Elias Elisio
  4. WU                              Zhonglui                    4. FLISSI                           Mohamed
  5. AYRAPETYAN             David                         5. MARTINEZ                  Fernando Daniel
  6. ZHAKYPOV                 Birzham                     6. LATIPOV                     Jasurbek
  7. BLANC                        Leandro                      7. PICARDO                    Vincenzo
  8. CHACAS VALERIO L. Patrick                        8. ASLOUM                     Redouane
  9. SHIN                            Jonghu                       9. SALUDAR                    Rey Miranda
  10. —                                                                   10. ALEKSANDROV          Alexsander E.

 

56 kg –                                                                60 kg –

  1. MELIAN                      Alberto Ezequiel      1. ABDRAKHMANOV       Berik
  2. VIEIRA DE JESUS       Robenilson                2. TOJIBAEV                      Hushid
  3. DJELKHIR                    Khedafi                      3. SUAREZ                         Charley Coronel
  4. ZHANG                        Jiawei                        4. DONATO CONCEICAO Robsen
  5. NJANGIRU                  Benson Gicharu       5. JOYCE                             David Oliver
  6. CHALABIYEV              Javid                           6. POLYANSKIY                 Dmitry
  7. BLANCO PACHECO   Yoni Yoel                    7. VALENTINO                  Dominico
  8. VODOPIYANOV         Sergey                        8. BRIL                                Arthur
  9. SHIMIZU                     Satoshi                       9. —
  10. EKER                           Selcuk                       10. —

 

64 kg –                                                                  69 kg –

  1. ZAKARYAN                 Armen                        1. SIPAL                             Omar
  2. CHADI                         Abdelkader                2. ZAMKOVOI                  Andrei
  3. HARUTYUNJAN         Artem                          3. OKWIRI                        Rayton Nduku
  4. ROMERO RAMIN      Juan Pablo                  4. LAZAREV                      Denys
  5. GEORGIEV                  Borus                          5. STANTIONIS                 Eimantas
  6. AQUINO                      Carlos                         6. ABNDULLAYEV            Tamerlan
  7. KYSLYTSYN                 Vyacheslav                 7. NADER                          Marcos
  8. PETRAUSKAS              Evaldas                       8. KALC                              Gyula
  9. —                                                                       9. MAMMADOV               Fariz
  10. —                                                                     10. MARUTJAN                   Araik

 

75 kg –                                                                   81 kg –

  1. KILICCI                         Adem                           1. BAUDERLIQUE             Mathieu
  2. MYTROFANOV           Dmytro                        2. IVANOV                        Nikita
  3. CHEBOTAREV             Artem                          3. NIYAZYMBETOV          Abildek
  4. ABDEN HOSAM          Hussein Bakr              4. ST. PIERRE                    Joseph Kennedy
  5. DELGADO SUAREZ     Marlo Javia                 5. ROUZBAHANI              Ehsan
  6. JURATONI BOGDAN   Andrei                         6. GENOV                         Spas
  7. ABAKA                          Nickson Otieno          7. WARD                           Joseph
  8. TAVARES                      Michel                         8. MICHEL                         Sergi
  9. PASKALI                        Xhek                            9. MAMAZUKENOV         Oybek
  10. —                                                                       10. BENCHABLA                 Aboklhafid

 

91 kg –                                                                     91+ kg –

  1. EGOROV                       Alexsey                        1. ARHOUI                         Mohammed

2.PINCHUK                       Anton                           2. PFEIFFER                        Erik

  1. RUSSO                          Clemente                     3. NESTOR                          Michai
  2. AHMATOVIC                Emir                              4. YOKA                              Tony Victor J.
  3. BOULOUDINATS         Chouaib                        5. MEDZHIDOV                  Mogomedrasul
  4. PERALTA JARA YAMIL Alberto                        6. OMAROV                        Mogomed
  5. GOLOVASHCHENKO   Roman                         7. VERVEYKO                      Sergiy
  6. CHARLES                       Javonta                        8. SAMIR                             Ahmed
  7. PULEV                           Tervel Venkov             9. KIYDIN                             Ali
  8. CALIC                            Marko                         10. OUATAH                         Newfel