Logo Nederlandse Boksbond

NBB Activiteiten laatste kwartaal 2017

In 2017 zijn er veel activiteiten ontwikkeld op velerlei vlakken. Graag geven we hierbij een overzicht van de planning voor het laatste kwartaal in 2017.

OKTOBER:
Zaterdag 7 Oktober Windmill Breda / CT Heren Papendal 13:30 – 16:00 uur
Zondag 8 oktober CT Dames Papendal 10.00-12.00 uur
7-14 Oktober Hennie Tokyo ( in opdracht van NOC)
Donderdag 12 Oktober: CT Heren Papendal ( met Belgen 16:00 – 18:00 uur)
Zaterdag 14-10 ,13:30 uur tot Zondag 15-10 ,15:00 uur: CT Dames en Heren Papendal ( EH Cup )

Maandag 16-10 , 11:00 uur Overleg Papendal , NBB/NOC
Dinsdag 17-10, 13:30 uur tot Woensdag 18-10 17:00 uur: CT Heren Papendal Heren ( EH Cup)
Donderdag 19-10 14:30uur tot Zondagavond 22 Oktober Eindhoven Cup
Dinsdag 17 tot 29 Oktober EK heren jeugd ( inclusief voorbereiding ter plekke)

Dinsdag 24 -10 Mastercoach traject Abdul en Hennie Heerenveen.
Donderdag 26-10 13:30 – Vrijdag 27-10 13:00 CT Heren , Eindejaargala.
Vrijdag 27-10 – Zondag 29 -10 Toernooi Lothar Kannenberg DUI Dames Elite en Jeugd
Zaterdag 28 Oktober NRW Liga Windmill Team uit naar Bocholt.
Zondag 29 Oktober 9:30 Districtstraining Noord ( Clinic Hennie , aansluitend gesprek met de trainers uit Noord)
Dinsdag 31-10 NCP NOC Bondscoaches Papendal 14:00-21:30 Abdul en Hennie.

NOVEMBER:
Zaterdag 4-11, 10:00 Intervisie sessie deelnemers AIBA 1 star cursus 2017( o.l.v Hennie)
Zaterdag 4-11 en Zondag 5-11 NNK en ZNK
Zaterdag 4–11, 13:30 uur tot Zondag 5 November 13:00 , voorbereiding Eindejaargala Papendal Elite Heren + Stage Heren junioren en jeugd
Zondag 5 nov CT Dames Papendal 10.00-12.00 uur
Donderdag 9-11, 13:30 uur tot Zaterdag 11-11 , 12:30 uur, CT Heren Papendal (Eindejaar gala), aansluitend vertrek naar Rotterdam.
Zaterdag 11 en Zondag 12 November , Gladiatoren en Eindejaar gala Rotterdam.

Donderdag 16-11 19:00 uur CT Papendal tot Vrijdag 17-11 13:00 uur (evaluatie)
Zaterdag 18-11 en Zondag 19-11 NNK /ZNK
15 tot 28 November WK dames Jeugd India o.l.v. Abdul
Donderdag 23-11 CT Papendal Heren 13:30 -21:00 uur (Kielce Team)
Zaterdag 25-11 tot Zondag 26 -11 CT Dames en Heren Elite Papendal ( voorbereiding int Toernooi Kielce Polen)
Zondag 26-11 Bijscholing /Applicatie bijeenkomst trainers 10:00-16:00 uur Amersfoort.
Dinsdag 28 Nov: tot 4 Dec: Internationaal Toernooi Kielce Polen Dames en Heren Elite.

DECEMBER:
Donderdag 7-12 13:30 uur tot Vrijdag 8-12 13:00 uur CT Heren Papendal
Zaterdag 9-12 en zondag 10-12 NK Cadetten , Junioren en Jeugd Alphen aan de Rijn.
Donderdag 14-12 tot en met Zondag 17 -12 Internationaal Heren Junioren en Jeugd Toernooi Sven Lange te Schwerin Duitsland.
Zaterdag 16 10.00 uur tot Zondag 17 December CT Papendal voor Dames Junioren / Jeugd en Elite (voorbereiding Nations Cup)
Donderdag 21-12 13:30 uur tot Vrijdag 22 December 13:00 uur CT Heren Papendal
Zaterdag 23 December CT Dames 10.00-12.00 uur

JANUARI 2018: Donderdag 5 Jan: 13:30 uur CT Heren tot Vrijdag 6 Januari 13:00 uur i.v.m. start Bundesliga.
Zaterdag 7 Januari vervolg trainers overleg , Kick – Off 2018 , 11:00-13:30 uur Apeldoorn.
Zondag 7 Januari CT Dames Nations Cup voorbereiding 10.00-12.00 uur
9-15 Januari 2018 Nations Cup Servië ( Dames Jeugd/ Elite)
Donderdag 11-01 13:30 uur tot Vrijdag 12-01 13:00 uur CT Papendal Heren ( Bundesliga boksers)
Zaterdag 13 januari start 1e Bundesliga.

Hennie van Bemmel